KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944057
nr 1194 4057
Oidentifierad konstnär. Flicka vid spårvagn. Signerad, daterad -43. Olja på pannå, 40x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:29:38
24/7 13:44:25
100 kr
30/7 18:02:50